تبلیغات
سراب مجاهدین - سعودی ها حامی منافقین و داعش
 
سراب مجاهدین
رهایی اسرای سازمان مجاهدین
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
،،،،،،اسرای لیبرتی را در یابیم.،،،درهای لیبرتی را به روی خانواده ها بگشایید.،،،خانواده ها چشم انتظار دیدارفروندان خود در لیبرتی،،،آلبانی از میزبانی القاعده و مجاهدین خلق تا انبار سلاح های شیمیایی سوریه،،،
،،،پاسخ رجوی به وضعیت کنونی چیست؟،،،دریوزگی سران فرقه رجوی و جعل خبر،،،روزگار سیاه رهبر مجاهدین،،،سایت سراب مجاهدین افشاگر روابط تروریستی مجاهدین خلق،،،به سایت سراب مجاهدین خوش آمدید
درباره وبلاگ


وعده های آزادی و عدالت و جامعه بی طبقه توحیدی سازمان مجاهدین خلق به سراب و باتلاقی در عراق (اشرف ) منتهی گشت ، كه به شكنجه گاه و كشتارگاه هواداران و اعضای سازمان و خانواده های آنان تبدیل شد .

مدیر وبلاگ : احمدی
مطالب اخیر
نویسندگان
سازمان مجاهدین پیچیده ترین نوع استثمار را در حق زنان عضو این سازمان بكار برد بصورتیكه در ظاهری فریبنده به آنان مسئولیت های فرمالیستی داده و آنانرا مسئول بر مردان قرار داد و لی در اعماق انانرا به بردگان تشكیلاتی برای رهبری سازمان و افرادی بی اراده تبدیل نمود ،فرزندان و همسران آنانرا گرفته و حتی در ناجوانمردانه ترین اقدام، آنرا مجبور به جراحی رحم هایشان نمود script lang="javascript" type="text/javascript" src="http://www.rahpoo.com/ShowSent.aspx?keys=&Random=true&NoPage=1&najx=smpl">
با وجودی که این گروه از لیست تروریسم آمریکا خارج شده، اما همچنان در ایران ترور می کنند. دست این گروهک تروریستی نه تنها به خون آمریکایی ها بلکه به خون تعداد بیشماری از ایرانی ها، عراقی ها و اکراد آغشته است. بعد از انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ بیش از ۱۷۰۰۰ تن از شهروندان و مسئولین عالیرتبه ایران را ترور کردند و در تجاوز نظامی صدام به ایران، به عنوان ارتش خصوصی صدام به استخدام در آمده و به خاک کشور خود تجاوز و هموطنان خود را کشتند که تنفر دائمی ملت ایران نصیبشان شد.
سید حسین موسویان می‌نویسد: کشورهایی مثل فرانسه نباید میزبان گروه تروریستی منافقین باشند و عربستان هم نباید این گروهک را سرپرستی کند.

 به گزارش دیپلماسی ایرانی حسین موسویان در هافینگتن پست نوشت : متاسفانه فرانسه در دو هفته اخیر محل دو واقعه مربوط به تروریسم بود: حادثه غم انگیز حمله تروریستی کامیون در نیس توسط داعش و نشست سالانه سازمان منافقین با سابقه طولانی ترور. هرچند ظاهرا این دو واقعه ارتباطی با هم ندارند اما اشتراک مهمشان این است که گروهای شرور با سعودی ها وابستگی تاریخی دارند. هر دو گروه داعش و منافقین با تاریخچه ترور به نحوی تحت تاثیر و نفوذ عربستان هستند.

منافقین در ایران

با وجودی که این گروه از لیست تروریسم آمریکا خارج شده، اما همچنان در ایران ترور می کنند. دست این گروهک تروریستی نه تنها به خون آمریکایی ها بلکه به خون تعداد بیشماری از ایرانی ها، عراقی ها و اکراد آغشته است. بعد از انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ بیش از ۱۷۰۰۰ تن از شهروندان و مسئولین عالیرتبه ایران را ترور کردند و در تجاوز نظامی صدام به ایران، به عنوان ارتش خصوصی صدام به استخدام در آمده و به خاک کشور خود تجاوز و هموطنان خود را کشتند که تنفر دائمی ملت ایران نصیبشان شد. اسامی این ۱۷۰۰۰ شهید توسط یک سازمان غیرانتفاعی همراه با عکس و مشخصات مستند شده است.

در اکتبر ۱۹۹۴، روزنامه وال استریت ژورنال از قول هیلاری کلینتون نوشت: «صدام به گروهک منافقین بیش از ارتش خود اعتماد داشت.» در سال های اخیر این گروهک برخی از دانشمندان هسته ای ایران را ترور کرد. شبکه ان بی سی آمریکا در سال ۲۰۱۲ فاش ساخت که اسرائیل این گروهک را برای ترور دانشمندان هسته ای ایران آموزش داده است.

ارتباط منافقین و عربستان

امسال ترکی الفیصل رئیس اسبق سازمان اطلاعات عربستان به عنوان سخنران اصلی در گردهمایی سازمان منافقین خلق در پاریس شرکت کرد و با ستایش از گروهک تروریستی، از هدف این گروه برای تغییر رژیم در ایران حمایت کرد. این اظهارات که عواقب جدی در روابط دوکشور خواهد داشت، در مقطعی صورت گرفت که روابط عربستان و ایران با روابط دو ابرقدرت در دوران «جنگ سرد» تشبیه می شود.

من سه هفته پیش در تهران با یکی از مقامات در مورد ضرورت بهبود روابط تهران- ریاض صحبت می کردم. او به من گفت که آغوش تهران باز بوده و هست منتهی ریاض مسیر خصومت را برگزیده است. او به من گفت که تهران اطلاعات دقیقی در مورد کمک های مالی ریاض به این گروه تروریستی دارد و می داند که این کمک ها در دو سال اخیر بیش از ۸۰۰ درصد افزایش یافته بطوری که ریاض امسال هزینه برگزاری نشست سازمان منافقین در پاریس را تقبل کرده و ترکی الفیصل هم ماموریت یافته با حضور در این نشست، اتحاد سعودی با این گروهک را اعلام کند.

سخنرانی ترکی الفیصل در نشست منافقین نشان داد که عربستان به دنبال تخریب شانس هرگونه احتمال تنش زدایی با ایران است. ریاض باید درک کند که انتخاب چنین مسیری، نه تنها صلح و امنیت منطقه و جهان را بیش از پیش به خطر می اندازد بلکه جا پای صدام می گذارند که ممکن است به همان سرنوشت دچار شوند.

عربستان با مسیر فعلی حتی با کشورهای عربی متحد خود نیز فاصله پیدا کرده است به جز بحرین که فعلا به مثابه یک ایالت عربستان است، سایر کشورهای عربی علاقه ای به این حد از خصومت با ایران را ندارند ضمن اینکه قدرت های جهانی هم جملگی خواهان بهبود روابط ریاض با تهران هستند. ترکی الفیصل هم به جای استفاده از نفوذ و توان و تجربه بالای خود برای صلح و دوستی دو کشور مهم ایران و عربستان، خود را به دام تجربه های شکست خورده گذشته انداخته است.

حمایت آشکار اخیر عربستان از گروهک منافقین، مبین این حقیقت است که ریاض حامی هر گروه افراطی منحرف افراط گرای مدعی اسلام در جهان است. اقدام وحشیانه تروریستی نیس فرانسه توسط داعش و تایید گروهک تروریستی منافقین یک مخرج مشترک دارد و آن هم عربستان سعودی است. زمانی که داعش شهر موصل عراق را اشغال کرد، سایت سازمان تروریستی منافقین نوشت که موصل به دست «انقلابیون» فتح شد!
این گروهک از زمان پیدایش خود به ترور علاقه مند بوده شامل ترور آمریکایی ها. همانطور که من در کتاب خود در مورد روابط ایران و آمریکا مستند کرده ام، سازمان منافقین خلق قبل از انقلاب با اقدامات مسلحانه تعدادی از آمریکایی ها عالیرتبه را نیز در ایران ترور کرد.

عربستان و داعش

مدتی است که جامعه جهانی به این حقیقت پی برده که عربستان حامی اصلی گروه های تروریستی همچون داعش و القاعده و جبهه النصره است. بسیاری از مقامات آمریکایی رسما به این واقعیت اعتراف کرده اند. حتی خانم هیلاری کلینتون در سخنرانی سال قبل خود در موسسه بروکینکز آمریکا تصریح کرد که عربستان منشاء اصلی مالی و پشتیبانی افراط گرایی امروزه در جهان است. در گزارش اخیر مجلس عوام انگلیس تایید کرده که افراد نزدیک به حکومت های عرب خلیج فارس تامین کنندگان مالی داعش هستند. ایدئولوژی این گروه ها هم وهابیت است که از نظر تاریخی هویت سعودی هاست.

در حالیکه داعش جهان را مورد تاخت و تاز تروریستی خود قرار داده است، گروهک منافقین هم در ایران مرتکب این جنایت ها شده اند. انتظار ایران از جامعه جهانی این است که با داعش و گروه تروریستی منافقین مقابله جدی و یکسان صورت گیرد.

در اولین قدم، کشورهایی مثل فرانسه نباید میزبان گروه تروریستی منافقین باشند و عربستان هم نباید این گروهک را سرپرستی کند. در جنگ علیه ترور، رهبران اروپا و عربستان باید درک کنند که نمی توانند برای منافع ژئوپولتیک پست، گروه های تروریستی را به گروه بد و خوب تقسیم کنند.

با توجه به واقعه تلخ نیس فرانسه، جامعه جهانی باید این واقعیت را درک کنند که تهدید فزاینده گروه های تروریستی همچون منافقین یک پدیده مرتبط با یکدیگر می باشند. جهان در صورتی موفق به ریشه کنی تروریسم تهدید کننده امنیت جهانی خواهد شد که مبارزه تمام عیار، همه جانبه، همبسته و بدون تبعیض باشد.

حوادث تروریستی اخیر در نیس و بغداد که جان صد ها نفر را گرفت و قربانی شدن هزاران ایرانی توسط منافقین باید یکسان مورد توجه و اقدام قرار گیرند. مرتکبین این جنایت ها و حامیان ایدئولوژیک، مالی و تسلیحاتی آن ها اجزاء یک پازلی هستند که باید با آن مقابله کرد. تهدید جهانی ترور حل نخواهد شد مگر اینکه این مجموعه اجزاء یک پازل تلقی شوند و اقدامات جدی و همزمان و بهم پیوسته برای مقابله با آن صورت گیرد. لذا نه تنها باید اقدامات پیشگیرانه مد نظر باشد بلکه همزمان با حامیانی که تروریسم از منافقین تا داعش را مشروعیت بخشیده، تربیت و حمایت کرده، مقابله شود. 
نوع مطلب : اروپا، سازمان مجاهدین، 
برچسب ها : فرانسه، عربستان، مجاهدین، آمریکا، انگلستان،
لینک های مرتبط :

دوشنبه 4 مرداد 1395
جمعه 17 خرداد 1398 11:55 ب.ظ

Everything is very open with a very clear description of the issues. It was really informative. Your site is very useful. Many thanks for sharing!
سه شنبه 17 مرداد 1396 04:31 ق.ظ
Simply wish to say your article is as astonishing. The clarity to
your submit is just nice and that i can suppose you're knowledgeable in this subject.

Well together with your permission let me to clutch your
RSS feed to stay up to date with imminent post.
Thank you one million and please carry on the rewarding
work.
چهارشنبه 30 فروردین 1396 07:00 ق.ظ
Thank you for every other informative web site.
The place else may just I am getting that kind of info written in such an ideal manner?
I have a mission that I am just now running on, and I've been at the look out for such info.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Online User http://sarabemojahedin.mihanblog.com/Flag Counter