سراب مجاهدین
رهایی اسرای سازمان مجاهدین
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
،،،،،،اسرای لیبرتی را در یابیم.،،،درهای لیبرتی را به روی خانواده ها بگشایید.،،،خانواده ها چشم انتظار دیدارفروندان خود در لیبرتی،،،آلبانی از میزبانی القاعده و مجاهدین خلق تا انبار سلاح های شیمیایی سوریه،،،
،،،پاسخ رجوی به وضعیت کنونی چیست؟،،،دریوزگی سران فرقه رجوی و جعل خبر،،،روزگار سیاه رهبر مجاهدین،،،سایت سراب مجاهدین افشاگر روابط تروریستی مجاهدین خلق،،،به سایت سراب مجاهدین خوش آمدید
درباره وبلاگ


وعده های آزادی و عدالت و جامعه بی طبقه توحیدی سازمان مجاهدین خلق به سراب و باتلاقی در عراق (اشرف ) منتهی گشت ، كه به شكنجه گاه و كشتارگاه هواداران و اعضای سازمان و خانواده های آنان تبدیل شد .

مدیر وبلاگ : احمدی
مطالب اخیر
نویسندگان
سازمان مجاهدین پیچیده ترین نوع استثمار را در حق زنان عضو این سازمان بكار برد بصورتیكه در ظاهری فریبنده به آنان مسئولیت های فرمالیستی داده و آنانرا مسئول بر مردان قرار داد و لی در اعماق انانرا به بردگان تشكیلاتی برای رهبری سازمان و افرادی بی اراده تبدیل نمود ،فرزندان و همسران آنانرا گرفته و حتی در ناجوانمردانه ترین اقدام، آنرا مجبور به جراحی رحم هایشان نمود script lang="javascript" type="text/javascript" src="http://www.rahpoo.com/ShowSent.aspx?keys=&Random=true&NoPage=1&najx=smpl">
چیزی که روشن است اگر رجوی اعلام نماید تعدادی از اعضای فرقه به کشور آلبانی انتقال یافتند و بقیه هم در آینده ای نزدیک باید خاک عراق را ترک کنند آن وقت باید پای این انتقاد بیاید چرا از روز اول به او گفته شده که رفتن به خاک عراق یعنی سوزاندن تمام سازمان ، او باز این کار را انجام داد ؟.


بعد از تخلیه اشرف که با خفت و خواری رجوی جنایت کار انجام گرفت، مشخص شد که استراتژی مسلحانه وی شکست خورده و آمدن او به عراق تا اینکه بر افروزد آتش بر کوهستان !!! بیشتر به دنبال روشن کردن شمع در محفل های شبانه و اعلام مزدوری خود به صدام معدوم بوده است.
رجوی ملعون برای اینکه اعضای خود را بفریبد و در اشرف نگهدارد شعارهایی مبنی بر اینکه اشرف مهد تمام به اصطلاح مبارزان تاریخ و یا اینکه اگر جهان بلرزد اشرف از جایش تکان نخواهدخورد و ... ولی دیدیم بعد از پایداری و ایستادگی خانواده ها چگونه خانه سست و عنکبوتی اشرف از بین رفت و در این باره دم بر نیاورد . رجوی قدرت طلب برای اینکه به فریبکاری خود ادامه دهد فیل دیگری هوا کرد و عنوان نمود که هزار اشرف می سازیم !!! یک مشت افراد جیره خوار فرقه در اروپا کف و دف زدن که بله هزار اشرف می سازیم !!! کسی از این کودنها سئوال ننمود همان یک اشرف پیشکش خودتان که این گونه به هوا رفت هزار اشرف هم ارزانی دار و دسته کافه نشینان اروپایی فرقه .
رجوی فریبکار هم سابقه دیرینه ای در فیل هوا کردن دارد و در مراحل حساس با علم کردن مسئله ای وانمود می کند که از وی نباید سئوال شود . چرا که می داند اگر کوتاه بیاید می بایست به انبوهی از سئوالات جواب داده و مسئول کارهایش باشد این بار او فیل به اصطلاح هزار اشرف را هوا کرد ، حقه بازی که فقط از رجوی زن باره نشات می گیرد . او با مغز شویی در مناسبات شرایط را به گونه پیش برد که کسی جرات نداشت از وی سئوال نماید که این همه شعارها در مورد اشرف چی شد ؟ چرا بعد از این همه سال باید از اشرف با خفت و خواری آنان را بیرون می انداختند ؟
بعد از ورود به لیبرتی ، بحث خروج اعضای فرقه از عراق پیش آمد و هر بار تعداد اندکی به کشور فقیر آلبانی انتقال داده می شدند ولی باز هم این رجوی جنایت کار بود که سکوت کرده و در مورد این انتقال ها حرفی به میان نیاورد .
در مراحل اولیه اخراج از کشور عراق به کشور آلبانی و بعد از اعلام اسامی نفرات دستگاه تبلیغاتی فرقه دست به کار شد که چرا اسامی انتقال یافتگان به آلبانی اعلام می شود ؟ در این راه سنگ اندازی زیادی نمود ولی اکنون بعد از فعالیت چشمگیر جدا شده ها و افشای اسامی افراد انتقال یافته به کشور آلبانی اکنون رجوی ملعون سعی می کند در این باره سکوت نموده و انگار در مناسبات فرقه اتفاقی نیفتاده است .
چیزی که روشن است اگر رجوی اعلام نماید تعدادی از اعضای فرقه به کشور آلبانی انتقال یافتند و بقیه هم در آینده ای نزدیک باید خاک عراق را ترک کنند آن وقت باید پای این انتقاد بیاید چرا از روز اول به او گفته شده که رفتن به خاک عراق یعنی سوزاندن تمام سازمان ، او باز این کار را انجام داد ؟
اگر رجوی فریبکار قبول کند که آمدن وی به عراق یعنی سوزاندن سازمان ، پس باید گفت دیگر تمام خط و خطوط وی شکست خورده و قبول کردن این نقطه برای فردی که شخصیت او روی دو بال یعنی زن بارگی و قدرت طلبی سوار بوده بسیار سخت است که به انتقادی گوش فرا دهد .
رجوی جنایت کار به خوبی می داند اگر ذره ای در مورد شکست استراتژی خود حرف بزند باید تا ته خط که همانا از بین رفتن تشکیلات جهنمی اش می باشد پیش برود و به همین خاطر است که با دریدگی خاص خود سعی می کند سکوت نموده و هیچ حرفی در مورد اخراج از عراق به میان نیاورد .
چرا رجوی جنایت کار هنوز طی این مدت اعلام نمی کند که چه تعدادی از اعضای فرقه به کشور آلبانی رفتند؟ ترس رجوی حقه باز از این اعلام نکردن اسامی نفرات چیست ؟ آیا باز هم سعی دارد در این مورد سکوت اختیار کند ؟ هر چند اکنون شرایط به گونه ای پیش می رود که سکوت وی هم مشکلی از مناسبات روحیه باخته او حل نخواهد نمود .
هادی شبانی
نوع مطلب : اعضای سازمان درآلبانی، كمپ موقت ترانزیت(لیبرتی)، 
برچسب ها : آلبانی، انتقال، لیبرتی، اسامی، مجاهدین،
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Online User http://sarabemojahedin.mihanblog.com/Flag Counter
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات