سراب مجاهدین
رهایی اسرای سازمان مجاهدین
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
،،،،،،اسرای لیبرتی را در یابیم.،،،درهای لیبرتی را به روی خانواده ها بگشایید.،،،خانواده ها چشم انتظار دیدارفروندان خود در لیبرتی،،،آلبانی از میزبانی القاعده و مجاهدین خلق تا انبار سلاح های شیمیایی سوریه،،،
،،،پاسخ رجوی به وضعیت کنونی چیست؟،،،دریوزگی سران فرقه رجوی و جعل خبر،،،روزگار سیاه رهبر مجاهدین،،،سایت سراب مجاهدین افشاگر روابط تروریستی مجاهدین خلق،،،به سایت سراب مجاهدین خوش آمدید
درباره وبلاگ


وعده های آزادی و عدالت و جامعه بی طبقه توحیدی سازمان مجاهدین خلق به سراب و باتلاقی در عراق (اشرف ) منتهی گشت ، كه به شكنجه گاه و كشتارگاه هواداران و اعضای سازمان و خانواده های آنان تبدیل شد .

مدیر وبلاگ : احمدی
مطالب اخیر
نویسندگان
سازمان مجاهدین پیچیده ترین نوع استثمار را در حق زنان عضو این سازمان بكار برد بصورتیكه در ظاهری فریبنده به آنان مسئولیت های فرمالیستی داده و آنانرا مسئول بر مردان قرار داد و لی در اعماق انانرا به بردگان تشكیلاتی برای رهبری سازمان و افرادی بی اراده تبدیل نمود ،فرزندان و همسران آنانرا گرفته و حتی در ناجوانمردانه ترین اقدام، آنرا مجبور به جراحی رحم هایشان نمود script lang="javascript" type="text/javascript" src="http://www.rahpoo.com/ShowSent.aspx?keys=&Random=true&NoPage=1&najx=smpl">
غلط کردم گویی فرقۀ رجوی از بهره برداری از عربها به دنبال افشای مقالۀ تقلبی فرقه به نام یک روزنامه نگار فلسطینی که دارای چند پاراگراف فارسی بود!! و نیز اعتراضات شخصیتهای عرب، سایت عربی منتشر کنندۀ آن را حذف و عذرخواهی کرد...


چند پارگراف فارسی فراموش شده و مانده در داخل یک مقالۀ عربی فرقۀ رجوی حین ترجمۀ آن به نام یک نویسنده و روزنامه نگار فلسطینی علیه آقای علی المرعبی و دیدار ما جدا شدگان با او در پاریس موجب لو رفتن نگارش مقاله توسط خود سران فرقه به نام آن نویسنده و تمسخر از جانب خوانندگان عرب گردید.

فرقۀ رجوی از دیدار اخبر ما گروهی از جدا شدگان در پاریس با آقای علی المرعبی از شخصیتهای ناسیونالیست عرب لبنانی که قبلا از لابیهای فرقه بود و مدتی است خود و گروهی از دوستانش از رفتارهای ضد دموکراتیک و تحقیر آمیز سران فرقه با آنان زده شده و به همکاری و روابطشان با فرقه پایان داده اند؛ به خشم آمده و همانند جعل بیانیه و مقاله و حتی مصاحبه به اسم شخصیتها در عراق که اینجانب با ترجمۀ آنها از فارسی به عربی از نزدیک در جریان این تقلبات و فریبکاریها بودم اقدام به ترجمۀ یک مقاله از فارسی به عربی علیه آقای المرعبی و با تهمتها و دروغها بر ضد ایشان و علیه ما جدا شدگان دیدار کننده با  او به اسم یک نویسندۀ عرب به نام نبیل ابو جعفر کرده و به یک سایت عراقی به نام شبکة البصرة  جهت انتشار داده است که به محض انتشار آن از سوی آقای المرعبی افشا شده و او علت واقعی اعتراضات خود و دوستانش به فرقه را بیان کرده است و دوستانش نیز از مواضع ایشان و اعتراضاتشان به فرقه و برخوردهایش بویژه تهاجم وحشیانۀ عناصر فرقۀ رجوی به یک دختر سوری حین اعتراض به لابی سخنران اسرائیلی آنان  درتظاهرات فرقه در پاریس در فوریۀ گذشته؛ حمایت کرده اند. فرقۀ رجوی نیز در یک عقب نشینی رسوا به طور مضحکی ادعا کرده که نمی دانسته سخنران تظاهراتش نمایندۀ پارلمان اسرائیل و مشاور نتن یاهو می باشد!!! آقای المرعبی این ادعا و عذر و بهانۀ مسخرۀ فرقه را ادعای کودکانه توصیف کرده است.

فرقه در این مقالۀ تقلبی که چند پاراگراف آن را بعد از ترجمه فراموش کرده اند که پاک کنند و به همان صورت متن فارسی داخل متن عربی باقی مانده است!! ضمن غلط کردم گویی از رفتارهای فریبکارانه اش با عربها در تظاهراتش در پاریس ادعا کرده که موضعگیریهای آقای المرعبی و شخصیتهای دیگر عرب علیه  فرقه به تحریک ما حداشدگان از فرقه بوده است!! که این بدترین توهین به این شخصیتهای روشنفکر و اهل قلم عرب می باشد و در این مورد آقای المرعبی به تاریخ انتشار مقالۀ اعتراضی اش و سندهای مربوط به آن که یک ماه قبل از دیدار ما جدا شدگان با ایشان بوده اشاره کرده است.

مشروح خبر دیدار ما جداشدگان  فرقۀ رجوی با آقای المرعبی را در لینگ زیر بخوانید:

http://peyvande-rahaee.fr/index.php/typography/381-2016-03-01-1111-12-9494

اعتراض آقای المرعبی و دوستانش و بسیاری از شخصیتهای سیاسی و فرهنگی و مطبوعاتی عرب  اعم از لبنانی و عراقی و فلسطینی به انتشار این مقاله توسط شبکة البصره این سایت را مجبور به حذف كامل مقالۀ جعلی فرقه و عذر خواهی از آقای المرعبی و خوانندگان کرد و مشخصا علت آن را زدن تهمتهای ناروا به شخصیت لبنانی محترمی مانند آقای المرعبی عنوان کرده است.

تصویر و لینگ صفحۀ شبکه البصره که  علت حذف مقالۀ فرقه در همین صفحه را توضیح داده است:

http://www.albasrah.net/pages/mod.php?mod=art&lapage=../ar_articles_2016/0416/mar3bi_030416.htm

ترجمه:

توضیح پیرامون مقالۀ استاد نبیل ابو جعفر

شبکه البصره ناچار شد که مقالۀ استاد نبیل ابو جعفر را از سایتش بردارد زیرا در این مقاله پاراگرافی بود که یکی از اساتید مورد احترام ما یعنی استاد علی المرعبی را متهم می کرد. ما تأکید می کنیم که طرفی در اختلافاتی که به نفع آرمان ملی عراقی و قومی عربی ما نیست نبوده و نخواهیم شد.

شبکه البصره

3 آوریل 2016
نوع مطلب : جداشدگان، 
برچسب ها : فرانسه، پاریس، تظاهرات، فرقه، اعراب،
لینک های مرتبط :

شنبه 21 فروردین 1395


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Online User http://sarabemojahedin.mihanblog.com/Flag Counter
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic